Kodėl mus

Tik pas mus rasite nuoširdų patarimą

Visada padedame pasirinkti tinkamiausią vaistą Jūsų gydymui. Paaiškiname ir patariame apie vaistų vartojimą bei jų tarpusavio suderinamumą.
Ilgametė patirtis ir atsidavimas darbui

Pažįstame savo klientus, jų šeimas, žinome jų ligų istorijas. Nuolat sekame ligos progresą ir gydymo eigą. Esame Jums lojalūs pagalbininkai jau daugiau kaip 20 metų!
Išsaugotos vaistininkystės tradicijos

Liga neklausia, yra akcija ar ne. Todėl pas mus nerasite tradicinių nuolaidų kortelių, tik minimalias kainas, platų vaistų asortimentą bei išskirtinį dėmesį žmogui.
Esame nepriklausomi ir laisvi

Kaip nepriklausoma vaistinė, galime formuoti savo vaistų ir įvairių medicininių prekių asortimentą. Todėl jį siūlome ne standartinį, o atitinkantį Jūsų individualius poreikius. Užsakome retus bei gaminamus vaistus.
Profesionalių specialistų konsultacijos

Bendradarbiaujame su aukščiausios kvalifikacijos įvairių sričių sveikatos specialistais iš visos Lietuvos. Atliekame diagnostinius matavimus, padėsiančius priimti tolimesnius sprendimus, susijusius su Jūsų sveikata.
Jums patogiose miesto vietose

Esame įsikūrę pagrindinėse Mažeikių miesto dalyse. Patogus privažiavimas bei lengvai pasiekiamos vietos viešuoju transportu. Automobilių statymas nemokamas, o šalia kiekvienos vaistinės rasite autobusų stotelę.
Neturime savitarnos

Individualus dėmesys kiekvienam mūsų klientui. Galime stebėti Jūsų pirkinių krepšelį, pakonsultuoti vaistų suderinamumo klausimais bei pagelbėti sutaupyti, pasiūlydami pigesnį ar efektyvesnį sprendimą gydymui. Skirkite daugiau laiko sau, o ne reikiamo vaisto paieškoms vaistinėje!
Mokomės ir tobulėjame

Esame tarp geriausių savo srities profesionalų. "Vaistų Namuose" dirba kvalifikuoti vaistininkai ir specialistai. Stengdamiesi surasti Jums naujus sprendimus ar suteikti kokybišką aptarnavimą - nuolat keliame kvalifikacijas, atnaujiname bei giliname savo turimas žinias.